Logo Aloes na Zdrowo

Aloes na Zdrowo

Doskonałe zdrowie i uroda

Aloes dla dzieci

Statystyki alarmują. Spada liczba urodzeń, coraz więcej młodych par ma trudności z poczęciem, wzrasta liczba poronień samoistnych i ciąż zagrożonych. Wzrasta liczba noworodków z wadami wrodzonymi. Prognozy mówią, że liczba Polaków będzie nadal spadać - w roku 2050 może zbliżyć się do zaledwie 30 milionów.

Krótko: dlaczego?

Aloes dla dzieci Zdrowe poczęcie zależy od zdrowia i kondycji zarówno matki, jak i ojca. Cały długi okres ciąży 9 miesięcy- zapłodnione jajo, potem zarodek, wreszcie płód, spędza w organizmie matki. Tu się rozwija- przechodzi stadium organogenezy, czyli powstawania wszystkich narządów i tkanek, tu rośnie i przygotowuje się do przyjścia na świat. Cały okres ciąży jest w izolacji od świata zewnętrznego, zależy wyłącznie od organizmu matki. Jest zatem oczywiste, że zdrowie matki w momencie zapłodnienia i całej ciąży w sposób jak najbardziej znaczący stanowi o warunkach i możliwościach rozwoju zarodka i płodu. Zwrócę Państwu uwagę na najistotniejsze problemy zdrowotne matki, których wpływ na ciążę jest ogromny :

  • choroby serca - upośledzające cały układ krążenia
  • nadciśnienie
  • choroby płuc - obniżają sprawność oddychania, a w tym dotlenienie płodu
  • choroby nerek - uniemożliwiają prawidłowe oczyszczanie organizmu
  • choroby tarczycy
  • cukrzyca
  • zaburzenia i dysfunkcje układu pokarmowego- przebiegają z zaburzeniami trawienia i wchłaniania, czyli zaopatrywania płodu w materię budulcową
  • niedożywienie ilościowe i jakościowe matki- do tej grupy należy zaliczyć zarówno matki niedożywione kalorycznie, białkowo, jak również kobiety, które jedząc dostatecznie dużo spożywają pokarmy niepełnowartościowe

To oczywiście tylko przykładowe, najczęstsze przyczyny powikłań ciąż. Ukuty już dawno slogan "świadome macierzyństwo", rozszerzony potem również o "świadome ojcostwo", nabiera w tym kontekście szczególnego i zupełnie nowego znaczenia. Społeczeństwo nadal postrzega posiadanie dziecka jako swoisty luksus. Traktuje je często jako ostatnie ogniwo w funkcjonowaniu rodziny. Najpierw praca, mieszkanie, samochód, kariera zawodowa- "ustawienie się w życiu"- i na koniec rodzicielstwo. Wiele rodzących to coraz częściej dojrzałe kobiety między 30. a 40. rokiem życia. Statystycy alarmują jednak o wzroście liczby matek nieletnich - 14-, 15-letnich (ok. 15 na 100 urodzeń). To liczba zastraszająco wysoka, zważywszy, że organizm 14-, 15-latki, choć dojrzały płciowo, nie jest ani fizycznie ani psychicznie gotowy do macierzyństwa. Zatem nowe rozumienie świadomego macierzyństwa i ojcostwa to wyzwanie dla medycyny: suplementy, naturalne metody oczyszczania i uodparniania.

Aloes dla dzieci

Medycyna konwencjonalna powinna zapewnić przyszłym matkom z problemami zdrowotnymi pełną diagnostykę i leczenie wtedy, gdy stan ich zdrowia budzi uzasadnione wątpliwości. Dla wszystkich oferta medycyny niekonwencjonalnej jest ogromną szansą na poprawę funkcjonowania i doskonalenia zdrowego organizmu. Oferta Forever Living Products jest w tym aspekcie najbardziej na czasie, jest wszechstronna. Daje wszystkim potencjalnym klientkom gwarancję bezpiecznego stosowania i znakomitych efektów. Doskonała jest, proponowana przed ciążą, kuracja oczyszczająca Miąższem Aloe Vera. Kilka miesięcy picia Miąższu przed ciążą przez oboje przyszłych rodziców doprowadza ich organizmy do znacznie do znacznie sprawniejszego, zdrowszego funkcjonowania, wypłukuje toksyny, wolne rodniki, zbędne metabolity, przywraca naturalną równowagę, podnosi odporność.

Wspierając to oczyszczanie uzupełnieniem o mikroelementy, witaminy, aminokwasy, czyli włączenie do diety Forever Nature-Min, Forever Lite, Mleczka pszczelego,, Pól Zieleni, wyposażymy organizmy obojga rodziców w pełen komfort dla wydania zdrowej i silnej komórki rozrodczej. Dla matki będzie to równocześnie budowa znakomitej bazy materiałowej dla rozwoju przyszłego nowego życia. Najważniejsze jest, aby cud poczęcia przeradzał się w cud rozwoju, wzrostu i narodzin. Dwie komórki, jajeczko plemnik, powinny spotkać na swej drodze wszystko, co najlepsze, szczególnie w pierwszych, najważniejszych 12 tygodniach - gdy przeistaczają się w nowego człowieka. /to najistotniejsze 12 tygodni w życiu- czas powstawania całego człowieka, który potem już głównie rośnie. Organizm matki powinien wtedy stanowić najlepiej wyposażoną i hermetyczną komnatę i spiżarnię, obfitą we wszystko. Powinien bronić dostępu do niej, by nie zakłócać spokojnego rozwoju. Dlatego takie znaczenie ma oczyszczenie organizmu i jego uodpornienie. Uwaga: jeśli nie pijemy aloesu przed zajściem w ciążę, nie rozpoczynamy jego picia po zajściu w ciążę, by nie narazić zarodka na uszkadzające działanie chemicznych związków wypłukiwanych z komórek w czasie oczyszczania. Z tych samych względów nie rozpoczynamy picia aloesu w czasie karmienia.

 

Niezwykle istotne jest również, aby w tych pierwszych 12 tygodniach ciężarna nie "złapała" żadnego przeziębienia, grypy czy nawet kataru. To bardzo ważne właśnie od poczęcia, aby jej organizm był bogaty w kwas foliowy- gwarantuje to prawidłowy rozwój układu nerwowego dziecka; wystarczy jeść profilaktycznie 2 tabletki Pól Zieleni. Przez cały okres ciąży należy zwracać szczególną uwagę na jakość odżywiania- zabezpieczenie w diecie wszystkich składników, i tych i dużych budulcowych, i tych maleńkich, śladowych. Czas po urodzeniu, karmienie naturalne- piersią, jest różne dla matki czasem szczególnym. Matka karmiąca- "producentka" najdoskonalszego pokarmu-powinna bowiem dostać w żywności wszystkie najlepsze produkty i uzupełniać niedobory suplementów. Forever Nature Min, Forever Arctic-Sea, Mleczko Pszczele- nawet niewielkie ilości tych produktów, zjadane systematycznie, znakomicie przedłużają czas karmienia i poprawiają jakość pokarmu. Karmiące matki wiedzą jak doskonałym pomysłem jest długie karmienie piersią-ile zyskujemy czasu, ile kłopotów zniknie, jak doskonali się więź emocjonalna. Pokarm matki zawsze był tym optymalnym dla każdego noworodka i niemowlęcia. Mówmy o tym głośno wszystkim : profilaktyka, której nagrodą jest zdrowe dziecko, jest najlepiej pojętą inwestycją.

"Forever" maj 2005 Nr7

Komentarze:

16-Dec-2012 | Kategoria: Tagi: dzieci medycyna ciąża

Copyright © 2019 Aloes na Zdrowo